Firmast

BIOROCK asutati aastal 1988 ja on praeguseks rahvusvaheliselt tunnustatud, suurte kogemustega ettevõte, mis on saanud juhtivaks (kompaktsete) reoveepuhastussüsteemide tootjaks. BIOROCK töötab tervikliku kontseptsiooniga: meil on oma teadus- ja arendusosakond, tootmine ning ülemaailmne müügivõrgustik.

Viimase 25 aasta jooksul on BIOROCK ellu viinud edukaid projekte üle kogu maailma.

BIOROCK pakub sertifitseeritud tootevalikut, millesse kuuluvad reoveepuhastid eramajapidamistele, suvilatele, kortermajadele, majadegruppidele, puhkekeskustele, turismitaludele, koolidele, ostukeskustele, tanklatele ja muudele asutustele.

Meie meeskond

BIOROCK ekspertide meeskond koosneb spetsialistidest, kes on kirglikud oma töös ja tegelevad pidevalt uute reovee puhastuslahenduste väljatöötamisega, et kaitsta keskkonda ja põhjavett.

Meie teadlaste põhitöö on suunatud uute reoveelahenduste väljatöötamisse, mida katsetatakse koostöös riiklikute uurimiskeskusega „elavas“ keskkonnas.

Meie teadus- ja arendustegevuse osakond on varustatud parimate uute projekteerimisprogrammidega, mis suudavad kujundada parimaid kestasid sobiliku kuju ja seinte paksuse ning uurida materjalide tugevuse muutujaid, vastupidavust maapinna ja vee rõhule.