MONOBLOCK-2
Kompaktsed elektrivabad biopuhastid kuni 6 inimesele

MONOBLOCK, uue põlvkonna elektrivaba biopuhasti

See uue põlvkonna revolutsiooniline biopuhasti on tulemus meie aastatepikkusele tööle. Uute, töökindlate ja keskkonnasõbralike toodete arendamine on olnud meie edu pant ja taganud meile järjepideva tunnustuse kasvamise. Meie peamine eesmärgiks on välja töödata ja  pakkuda parimaid reovee puhastamise lahendusi oma klientidele kogu maailmas.

BIOROCK-i kõige uuem lahendus on MONOBLOCK- "kõik-ühes" kompaktne süsteem, milles on seotud septik ja biopuhasti üheks kompaktseks reovee biopuhastusseadmeks.

See uudne lahendus on saadaval kahes versioonis: MONOBLOCK-2 , mis on varustatud 2000 liitrise septikuga (mehaaniline puhastus) ja MONOBLOCK-3, mis on varustatud 3000 liitrise septikuga. Need kaks erinevat suurust annavad võimaluse valida täpselt Teile sobiva suurusega reovee biopuhastusseadme.

MONOBLOCK'i süsteem esindab kõige paremini BIOROCK’i tulevikku suunatud keskkonnasõbraliku nägemust turul.

Uus elektrivaba MONOBLOCK biopuhasti on suur tehnoloogiline edasiminek, mille peamised märksõnad on ökonoomsus, energiasääst ja töökindlus.

Elektrivaba

Kooskõlas BIOROCK kaubamärgi põhimõtetega töötab MONOBLOCKi biopuhasti ilma elektrita, vältides sellega rikete ohu ja tagades madalad töö- ja hoolduskulud.

Kompaktne

BIOROCK’i biopuhastite uue põlvkonna seadmed on kompaktsed. Septik ja biopuhasti koos moodustavad ühe kompaktse kokkuliidetud reovee biopuhastusseadme. MONOBLOCK'i biopuhasti vajab vähe paigaldusruumi: ainult 6m2.

Lihtne paigaldada

MONOBLOCK'i biopuhastid on kerged, tehases eelnevalt komplekteeritud ja valmis paigaldamiseks. Sellega tagatake lihtne ja kiire paigaldus, ning minimaalsed kahjud seoses kaevetöödega aias. MONOBLOCK’i biopuhasti paigaldamine võtab aega tavaliselt ühe tööpäeva, hoides selle abil paigalduskulud minimaalsetena.

Ökonoomne ja töökindel

MONOBLOCK’i biopuhastite maksumus on konkurentisvõimeline teiste reoveepuhastite omaga. Kui teiste toote ostusummale liita juurde hilisemad jooksvad-, hooldus- ja remondikuludega, tuleb tödea, et MONOBLOCK on investeering Teie tulevikku. MONOBLOCK’i süsteem, mis töötab ilma elektri ja mehhaaniliste osadeta on vastand tavapärastele lahendustele, pakkudes selle kasutajale pärast kasutuselevõttu märkimisväärset kokkuhoidu nii energiatarbimise kui ka süsteemi hoolduse osas.

Reovee biopuhastusseade, millel on lai kasutusvaldkond

MONOBLOCK biopuhastid on ideaalne lahendus nii igapäevaseks kasutamiseks, aga samas ei ole probleemiks ka pikad seisakud ja hooajaline kasutamine. Biopuhastid on sobilikud kasutamiseks suvemajades, mille puhul tavapärased lahendused ei taha toimida. MONOBLOCK biopuhasti paigaldamine on võimalik kõigi maapinnatüüpide korral, kaasa arvatud liigniiske maapind.

Kõrged puhastustulemused

MONOBLOCK biopuhastid pakuvad sama kõrgeid puhastustulemusi nagu teisedki reoveepuhastid BIOROCK tootevalikus.

BIOROCK Media kihid

Meie kolmanda põlvkonna tooted kasutavad ennast tõesatanud kõrgete puhastustulemustega BIOROCK tööpõhimõtet- Media kihte, mis on vastupidavad lagunemisele ning ei muuda oma kuju ja omadusi pika aja jooksul.

Sobiva suurusega septik vastavalt kasutajate arvule

MONOBLOCK’i saab vastavalt kasutajate arvule valida kahe erineva septiku suurusega (2m3  ja 3m3).

BIOROCK pakub oma uue MONOBLOCK'i biopuhastiga mitemeid eeliseid, mida saavad nautida nii tarbijad kui professionaalsed paigaldajad.

Pumplaga lahendus

Kui pole võimalik rajada omavoolset süsteemi ja töödeldud vesi tuleb juhtida kõrgemale, on MONOBLOCK'il võimalik integreerida pumbakambrisse väike reoveepumba lahendus.

BIOROCK pakkub MONOBLOCK süsteeme ka koos kompaktse pumpla lahendusega, mis on mahutatud biopuhasti külje sisse. Pumplaga terviklahendus lihtsustab süsteemi paigaldamist koha peal ja säästab märkimisväärselt paigaldamise ajal aega.

Näidatud kaalud ja mõõtmed on ligikaudsed. Transpordil ja tõstmisel jälgige meie tehnilisi juhiseid. BIOROCK reoveepuhasteid tuleb transportida, paigaldada ja kasutada vastavalt meie paigaldus- ja hooldusjuhistele. Kõik BIOROCK tooted on valmistatud kõrge tihedusega polüetüleenist (HDPE).

 

MONOBLOCK-2

Mahutavus
Vastuvõtuvõime IE 4-6 inimest
Vastuvõtuvõime 2000 liitrit
Mõõtmed
Pikkus 2790 mm
Laius 1200 mm
Kõrgus 2000 mm
Kaal 369-384 kg
Mahutavus 2000 liitrit