Jaotuskaev
Multirock süsteemidele

BIOROCK on välja töödanud reovee voolurahustus- ja jaotussüsteemi BIOROCK MULTIROCK parralleelselt paigaldatud reoveepuhastite süsteemile. Seadmetel puuduvad mehaanilised ja elektrilised komponendid, mis vähendavad jooksvaid- ja hoolduskulusid. MULTIROCK süsteemid on ideaalne lahendus hoonetegruppidele, turismitaludele, kortermajadele, puhkekeskustele, hotellidele, koolidele, ostukeskustele, tanklatele ja muudele asutustele. See modulaarne lahendus pakub lisaks võimalust suurendada BIOROCK süsteemi suurust järk-järgult, vähendades esialgseid investeeringuid ja joatada ehitusega kaasnevad kulusid pikema perioodi peale.

Reovee voolurahustus- ja jaotussüsteem paigaldatakse septiku ja BIOROCK reoveepuhastite vahele, et tagada heitvee ühtlane pealevool ning selle võrdselt jaotamine paralleelselt ühendatud reoveepuhastite vahel. See koosneb kahest osast:

  • Voolurahusti eesmärk on ütlustada reovee pealevooluhulka reoveepuhastitele.
  • Jaotuskaevu eesmärk on jaotada reovesi võrdselt igasse reoveepuhastisse.

Jaotuskaev

Jaotuskaev on reovee voolurahustus- ja jaotussüsteemi teine etapp. See paigaldatakse vahetult pärast voolurahustit, et tagada võrdne pealevool kõigile paralleelselt paigaldatud BIOROCK reoveepuhastitele.

Jaotuskaev on nõutav, kui paralleelselt paigaldatakse kaks või rohkem BIOROCK reoveepuhastit.

Soovite rohkem informatsiooni?

:nimi on meie :funktsioonid ja ta aitab teid tehniliste või reklaamiga seotud küsimuste osas.

Te võite ühendust võtta :nimi telefoni teel, lihtsalt helistage :telefoni või kasutage kontaktivormi oma küsimuse esitamiseks.

Või kasutage Skype-i!

Vajutage suhtlemiseks Skype teel :eesnimi (Telefonile ja Skype teel vastame ainult tööaja sees)

Kõik välja tuleb täita