ECOROCK 1000
ECOROCK 1000 biopuhasti kuni 6 inimest

ECOROCK-900 on kompaktne biopuhasti kuni 6 inimesele (I.E.) (*).

Kaheastmeline reoveepuhasti

ECOROCK-1000 on mõeldud  kuni 6 inimese reovee puhastamiseks. ECOROCK-1000  ette on vaja paigaldada sobiva suurusega septik. Esimesena siseneb reovesi septikusse, kus toimub orgaaniliselt tahkete ainete settimine ja lagundamine (mehaaniline puhastamine). Enne biopuhastisse sisenemist juhitakse reovesi läbi septikus oleva harjasfiltri, mis takistab tahkemate osade, rasvade  ja liigse sette sattumist biopuhastisse. Protsessi viimase etapina läbib reovesi biopuhasti BIOROCK® Media kihid, milles toimub lõplik aeroobne reovee puhastusprotsess.

BIOROCK biopuhasteid saab ühendada juba olemasoleva septiku järele.

(*) Sõltuvalt tarbimisest ja väljuva heitvee kvaliteedinõuetest on mõnel juhul võimalik teenindada rohkem inimesi. kui näeb ette ametlik isikute arv (I.E.) ühiku kohta.

Bioloogiline reovee töötlemine

Protsessi viimase etapina läbib reovesi biopuhasti BIOROCK Media kihte. Media kihid on eelnevalt töödeldud ensüümidega, et kutsuda esile õiget liiki bakterite kiiret teke ja stimuleerida nende kasvu; bakterid moodustavad Media kihtides suure arvu kolooniaid ja lagundavad kiiresti orgaanilised jäätmed. Protsess põhineb ennast  tõestanud ja hästi tomiva aeroobse ja anoksilise bioloogilise lagunemise ning filtreerimise kombinatsioonil. BIOROCK septikus ja biopuhastis toimuvad protsessid loodusliku õhu juurdevoolu toimel. BIOROCK tehnoloogia eeliseks on minimaalne hooldus ja suutlikus taluda ebaregulaarset hooajalist kasutamist (suvilad, puhkemajad, hooajaliselt avatud puhkekohad , telkimisalad jne)

Revolutsiooniline tehnoloogia

ECOROCK biopuhastid on kompaktsed reovee puhastusseadmed, mis pakuvad püsivat kõrget kvaliteeti reovee puhastamisel ja vastavad kõrgeimatele standarditele. Bioloogilise puhastamise meetodil töötavad seadmed ei nõua elektrit ja neis puuduvad liikuvad osad. Selle tulemusena on seadmed töökindlad ja hoolduskulud madalad. Biopuhastid on valmistatud vastupidavast HDPE materjalist, mille tulemusel on need kerged ja neil on madala profiiliga hooldusluugid. Biopuhastis kasutatatkse unikaalset biokile tekitamise tehnoloogiat, mille tulemuseks on lõhnavaba heitvesi, mille võib juhtida imbväljakusse, loodusesse või siis taaskasutada (nt. kastmiseks).

ECOROCK 1000

Mahutavus
Vastuvõtuvõime IE 6 inimest
Vastuvõtuvõime 900 liitrit
Mõõtmed
Laius 1102 mm
Kõrgus 2000 mm
Kaal 189 kg