ECOROCK-3000
ECOROCK-3000 biopuhasti kuni 15 inimest

ECOROCK-3000 on kompaktne biopuhasti kuni 15 inimesele (I.E.) (*).

Kaheastmeline reoveepuhasti

ECOROCK-3000 on mõeldud  kuni 15 inimese reovee puhastamiseks. ECOROCK-3000  ette on vaja paigaldada sobiva suurusega septik. Esimesena siseneb reovesi septikusse, kus toimub orgaaniliselt tahkete ainete settimine ja lagundamine (mehaaniline puhastamine). Enne biopuhastisse sisenemist juhitakse reovesi läbi septikus oleva harjasfiltri, mis takistab tahkemate osade, rasvade  ja liigse sette sattumist biopuhastisse. Protsessi viimase etapina läbib reovesi biopuhasti BIOROCK® Media kihid, milles toimub lõplik aeroobne reovee puhastusprotsess.

BIOROCK biopuhasteid saab ühendada juba olemasoleva septiku järele.

(*) Sõltuvalt tarbimisest ja väljuva heitvee kvaliteedinõuetest on mõnel juhul võimalik teenindada rohkem inimesi. kui näeb ette ametlik isikute arv (I.E.) ühiku kohta.

Bioloogiline reovee töötlemine

Protsessi viimase etapina läbib reovesi biopuhasti BIOROCK Media kihte. Media kihid on eelnevalt töödeldud ensüümidega, et kutsuda esile õiget liiki bakterite kiiret teke ja stimuleerida nende kasvu; bakterid moodustavad Media kihtides suure arvu kolooniaid ja lagundavad kiiresti orgaanilised jäätmed. Protsess põhineb ennast  tõestanud ja hästi tomiva aeroobse ja anoksilise bioloogilise lagunemise ning filtreerimise kombinatsioonil. BIOROCK septikus ja biopuhastis toimuvad protsessid loodusliku õhu juurdevoolu toimel. BIOROCK tehnoloogia eeliseks on minimaalne hooldus ja suutlikus taluda ebaregulaarset hooajalist kasutamist (suvilad, puhkemajad, hooajaliselt avatud puhkekohad , telkimisalad jne)

Revolutsiooniline tehnoloogia

ECOROCK biopuhastid on kompaktsed reovee puhastusseadmed, mis pakuvad püsivat kõrget kvaliteeti reovee puhastamisel ja vastavad kõrgeimatele standarditele. Bioloogilise puhastamise meetodil töötavad seadmed ei nõua elektrit ja neis puuduvad liikuvad osad. Selle tulemusena on seadmed töökindlad ja hoolduskulud madalad. Biopuhastid on valmistatud vastupidavast HDPE materjalist, mille tulemusel on need kerged ja neil on madala profiiliga hooldusluugid. Biopuhastis kasutatatkse unikaalset biokile tekitamise tehnoloogiat, mille tulemuseks on lõhnavaba heitvesi, mille võib juhtida imbväljakusse, loodusesse või siis taaskasutada (nt. kastmiseks).

ECOROCK-3000

Mahutavus
Vastuvõtuvõime IE 15 inimest
Vastuvõtuvõime 3000 liitrit
Mõõtmed
Pikkus 2150 mm
Laius 1150 mm
Kõrgus 2175 mm
Kaal 200 kg
Mahutavus 3000 liitrit
Garantii
Garantii 25 year
Media 10 year

Soovite rohkem informatsiooni?

:nimi on meie :funktsioonid ja ta aitab teid tehniliste või reklaamiga seotud küsimuste osas.

Te võite ühendust võtta :nimi telefoni teel, lihtsalt helistage :telefoni või kasutage kontaktivormi oma küsimuse esitamiseks.

Või kasutage Skype-i!

Vajutage suhtlemiseks Skype teel :eesnimi (Telefonile ja Skype teel vastame ainult tööaja sees)

Kõik välja tuleb täita