BIOROCK Multirock
ECOROCK-5000 biopuhastid paigaldatud paralleelselt, süsteemid suurusega kuni 300 inimest

MULTIROCK: ECOROCK-5000 reoveepuhastid paigaldatud paralleelselt.

Ühendades ECOROCK-5000 reoveepuhasteid paraleelselt on võimalik ehitada süsteeme suurusega 60, 90, 120. 180 jne inimese reovee puhastamiseks.

ECOROCK-5000 reoveepuhastid on mõeldud paralleelseks paigaldamiseks peale septikut. Peale septikut on soovitatav paigaldada voolurahusti ja jaotuskaev. Voolurahusti eesmärk on ütlustada reovee pealevooluhulka biopuhastitele. Jaotuskaevu eesmärk on jaotada reovesi võrdselt igasse biopuhastisse. Kahte või rohkem jaotuskaevu kasutatakse süsteemides, kus on kasutuses üle kolme ECOROCK-5000 reoveepuhasti.

Revolutsiooniline tehnoloogia

ECOROCK biopuhastid on kompaktsed reovee puhastusseadmed, mis pakuvad püsivat kõrget kvaliteeti reovee puhastamisel ja vastavad kõrgeimatele standarditele. Bioloogilise puhastamise meetodil töötavad seadmed ei nõua elektrit ja neis puuduvad liikuvad osad. Selle tulemusena on seadmed töökindlad ja hoolduskulud madalad. Biopuhastid on valmistatud vastupidavast HDPE materjalist, mille tulemusel on need kerged ja neil on madala profiiliga hooldusluugid. Biopuhastis kasutatatkse unikaalset biokile tekitamise tehnoloogiat, mille tulemuseks on lõhnavaba heitvesi, mille võib juhtida imbväljakusse, loodusesse või siis taaskasutada (nt. kastmiseks).

BIOROCK Multirock

Mahutavus
Vastuvõtuvõime IE >60 inimest

Soovite rohkem informatsiooni?

:nimi on meie :funktsioonid ja ta aitab teid tehniliste või reklaamiga seotud küsimuste osas.

Te võite ühendust võtta :nimi telefoni teel, lihtsalt helistage :telefoni või kasutage kontaktivormi oma küsimuse esitamiseks.

Või kasutage Skype-i!

Vajutage suhtlemiseks Skype teel :eesnimi (Telefonile ja Skype teel vastame ainult tööaja sees)

Kõik välja tuleb täita