321

BIOROCK'ist| Jätkusuutlik reoveepuhastus

Firmast

1988. aastal asutatud BIOROCK on ettevõte, mis on tuntud oma eriteadmiste poolest koduse reovee puhastuse valdkonnas. Sellel on globaalne nägemus ärist - alates oma toodete arendamisest kuni rahvusvahelise müügivõrgu laienemiseni.

Viimase 25 aasta jooksul on BIOROCK rakendanud edukaid projekte kogu maailmas.

BIOROCK pakub sertifitseeritud tootevalikut, millesse kuuluvad reoveepuhastid eramajapidamistele, suvilatele, kortermajadele, majadegruppidele, puhkekeskustele, turismitaludele, koolidele, ostukeskustele, tanklatele ja muudele asutustele.

Meie meeskond

BIOROCK ekspertide meeskond koosneb spetsialistidest, kes on kirglikud oma töös ja tegelevad pidevalt uute reovee puhastuslahenduste väljatöötamisega, et kaitsta keskkonda ja põhjavett.

Meie teadlaste põhitöö on suunatud uute reoveelahenduste väljatöötamisse, mida katsetatakse koostöös riiklikute uurimiskeskusega „elavas“ keskkonnas.

Meie teadus- ja arendustegevuse osakond on varustatud parimate uute projekteerimisprogrammidega, mis suudavad kujundada parimaid kestasid sobiliku kuju ja seinte paksuse ning uurida materjalide tugevuse muutujaid, vastupidavust maapinna ja vee rõhule.