321

MULTIROCK Reoveepuhastussüsteem
SUURE VÕIMSUSEGA REOVEEPUHASTUS

KUNI MITUSADA INIMEST

MULTIROCK, Suure Võimsusega Mitteelektriline Kaheetapiline Reoveepuhastussüsteem

Kas vajate reoveepuhastussüsteemi, mis on mõeldud rohkem kui 30 inimesele? BIOROCKis on meil teie jaoks õige lahendus! Meie süsteem MULTIROCK on ideaalne lahendus reovee puhastamiseks kuni 30 inimese jaoks. MULTIROCK on meie ECOROCK-5010 puhastusseadmetest paralleelselt paigaldatud moodulsüsteem, mis pakub teile parimaid puhastustulemusi ja on samas hõlpsasti paigaldatav. See on spetsiaalselt loodud selleks, et hõlbustada suure võimsusega reovee kõrvaldamist üle 30-liikmeliste kogukondade jaoks.

Kui ECOROCK-5010 üksused on paigaldatud paralleelselt, võivad need teenindada 30, 60, 90, 120, 180, inimest (P.E.) jne.

MULTIROCKi lahendused on ideaalsed väikeste kollektiivide, majade, restoranide, kämpingute või muu infrastruktuuri jaoks.

VAJAN TASUTA PROJEKTI HINDAMIST

SOOVIN HINNAPAKKUMIST

MULTIROCK
SÜSTEEMI EELISED

ECOROCK Elektrisüsteemid Orgaanilise
meedia
süsteemid
Kõrge meedia kasutusiga      
Madalad hoolduskulud      
Minimaalne aastane hooldus      
Kerge paigaldus      
Lõhnatu      
Septikud pika äravoolu intervalliga      
Mitteelektriline      
Vaikne      
Pikad mittekasutuse perioodid      

AINULAADNE BIOROCK MEDIA

Vähese hooldusega reoveepuhastusjaam
Suurepärane reoveepuhastus
Keskkonnasõbralik reoveepuhastus
Anorgaaniline reoveepuhastus

Selle protsessi hilisema etapi määratlevad BIOROCK Media kihid. BIOROCK Media eeltöödeldakse ensüümidega, et saavutada kiire käivitumine ning stimuleerida õige bakteritüübi kasvu. Need bakterid koloniseerivad Media tohutul hulgal ja seedivad kiiresti orgaanilisi jäätmeid.

Filosoofia on välja töötatud aeroobse/anoksilise bioloogilise lagunemise ja filtratsiooni kombinatsiooni ümber. BIOROCK tehnoloogilist eelist iseloomustavad minimaalsed hooldusnõuded ja võime käsitleda vahelduvaid (hooajalisi) koormusi. (nt. puhkekodud, kämpingud, suvilad jne.)

MEIE EKSKLUSIIVNE MEEDIA ON LAGUNEMISKINDEL, STABIILNE JA JÄTKUSUUTLIK - HOIAB PUHASTUSSÜSTEEMI EFEKTIIVSELT TÖÖTAMAS PIKKA AEGA. SELLISE TULEMUSE SAATE AINULT BIOROCK SÜSTEEMIDEGA.

Ecorock-5010

Maht 5000 Liitrit
Mõõtmed (mm)
Pikkus Laius Kõrgus
3800 1150 2280
Kaal 596 Kg
Lae alla Tehniline leht

MULTIROCK SUURE VÕIMSUSEGA KODUMAJAPIDAMISTE REOVEEPUHASTUS

ECOROCK-5010 Revolutsiooniline Tehnoloogia

 

See uuenduslik tehnoloogia tagab ühtlaselt kvaliteetse heitvee, mis vastab kõigile rangetele standarditele. Meie tõhus bioloogiline puhastustehnika, mis töötab looduse jõul, ei vaja elektrit ja sellel ei ole liikuvaid osi, mistõttu on hooldus- ja tegevuskulud eriti madalad.

Seadmed on rotatsioonivalmistatud vastupidavatesse HDPE mahutitesse, millel on kerged, madala profiiliga juurdepääsukatted. Seadmed tarnitakse lihtsaks paigaldamiseks komplektina. ECOROCKi puhastusseade kasutab ainulaadset fikseeritud biokile tehnoloogiat, millel on erifunktsioonid, et saavutada lõhnavaba heitvesi, mis sobib kastmiseks või taaskasutamiseks halli vee süsteemis.

BIOROCK MULTIROCK REOVEE PUHASTUSSÜSTEEMI OMADUSED

Mitteelektriline reoveepuhastusjaam
Odourless wastewater treatment plant
Eco Friendly sewage treatment plant
Sustainable wastewater treatment
Quiet wastewater treatment plant

MITTE-ELEKTRILINE REOVEE PUHASTUSSÜSTEEM

Vastavalt BIOROCKi kaubamärgi ja olemasoleva tootesarja filosoofiale töötab MULTIROCK süsteem ilma elektrienergiata, vältides igasugust rikkeohtu ja tagades minimaalsed kasutus- ja hoolduskulud.

ÖKONOOMNE JA USALDUSVÄÄRNE

MULTIROCKi lahenduse soetusmaksumus on eriti konkurentsivõimeline. Toote ostmisel saavutatud kokkuhoiule lisanduvad MULTIROCKi liini kasutuskulud, mis on turul ühed madalamad. Kuna MULTIROCK-süsteem töötab ilma elektrita ja seega ilma mehaaniliste osadeta, mis on sünonüümiks raskele hooldusele, võimaldab see kasutajal saavutada märkimisväärset kokkuhoidu nii energiatarbimise kui ka süsteemi hoolduse osas.

ERAKORDSED PUHASTUSTULEMUSED

MULTIROCK on kodumajapidamiste reovee puhastamisel äärmiselt tõhus ja on osutunud üheks kõige parema tulemuslikkusega süsteemiks turul.

Meie keskkonnasõbralik reoveepuhastusjaam, mis koosneb mitmest paralleelselt paigaldatud ECOROCK-5010-st, vastab Euroopa eeskirjadele kodumajapidamiste reovee puhastamiseks ja võimaldab puhastatud heitvee otse loodusesse juhtida. (Selleks, et teada saada, millised on kohalikud regulatiivsed nõuded heitvee kasutamisele kastmiseks, tuleks küsida teavet kohalikult omavalitsuselt).

SEPTILISE MAHUTI MODERNISEERIMINE

Kui teil on juba toimiv septik ja soovite seda lihtsalt täiustada, on meie ECOROCKi puhastusseade ideaalne lahendus. See sobib enamikule turul olevatele esmastele mahutitele ja täiendab teie septikut ideaalselt.

SAADAVAL ON UUS MITMEOTSTARBELINE JAOTUR

Meie uus mitmeotstarbeline jaotur tagab, et eeltöödeldud reovesi jaotub ühtlaselt ECOROCK-5010 üksuste vahel.

Mitmesuunaline jaotur on alati vajalik, kui 2 või enam seadet on paigaldatud paralleelselt.

VAADAKE MEIE KÕIKI TARVIKUID

Meie kvalifitseeritud tehnikud on teie käsutuses, et aidata teid teie projektis.

Mis on teie asukoht?

Sinust

Teie kontaktandmed

Telefoni suunakood muudetakse automaatselt vastavalt valitud riigile

Millisest tootest olete huvitatud?

Kui valite teistsuguse, märkige see väljal "Kommentaarid"

Kuidas me saame teid aidata