321

KKK BIOROCK | KKK ELAMUTE REOVEEPUHASTI KOHTA

KAS KAHTE BIOROCKI SÜSTEEMI VENTILATSIOONIKANALIT SAAB OMAVAHEL ÜHENDADA?

Meie vastus:

Kahe ventilatsioonikanali, septilise paagi käärimisgaasi väljalasketoru ja puhastusüksuse ventilatsioonikanali ühendamine ei ole lubatud.

Juhendi 9. leheküljel esitatud paigaldusjuhiste punkt 4 ning sama juhendi (iga süsteemiga kaasas olev) 17. ja 18. leheküljel olevad skeemid on ventilatsioonikujundusel üsna selged. Mõlemad ventilatsioonikanalid tuleb eraldada ja paigaldada vastavalt paigaldusjuhendile.

Kõnealuse süsteemi (5EH) puhul võimaldab Biorock ühendada kahte ventilatsioonikanalit ühes punktis, kus on võimalikult vähe painutusi (eriti mitte 90 ° painutusi) ja kus 110 mm läbimõõduga lõik on homogeenne. Paigaldaja vastutab ventilatsioonisüsteemi tõhususe kontrollimise eest reoveepuhastussüsteemi aktiveerimisel. Õhuvoolu saab parandada, paigaldades staatilise ekstraktori asemel tuuleklapi.

Elektriline ventilatsioon on vajalik vaid probleemide korral efektiivse õhuvoolu tagamisel (lingvistilised lõhnad, mitterahuldav ravitõhusus).

Üheksal korral kümnest näitab nõrga lõhna olemasolu ventilatsiooni puudumist või nõrka heitgaasikanali paigutust.

Kas soovite meiega ühendust võtta?

Tere, minu nimi on José Manuel Rodríguez , International Sales Director BIOROCKi. Võtke meiega nüüd ühendust, et saada TASUTA projekti hindamine

Mis on teie asukoht?

Sinust

Teie kontaktandmed

Telefoni suunakood muudetakse automaatselt vastavalt valitud riigile

Millisest tootest olete huvitatud?

Kui valite teistsuguse, märkige see väljal "Kommentaarid"

Kuidas me saame teid aidata