321

KKK BIOROCK | KKK ELAMUTE REOVEEPUHASTI KOHTA

MIS KAASNEB MÄÄRDUMISEGA?

Meie vastus:

"Nagu kõikide drenaažisüsteemide puhul, sõltuvalt seadmest endast (nõlvad, vahemaad jne), kipuvad määre - ja ujuvhoidised, mis on peamiselt pärit toiduvalmistamisest ja pesupesemisest, paiknema ja kõvenduma torudes maja ja septilise paagi vahel, kui seade ei tööta teatud aja jooksul palju või üldse mitte. Paigaldaja soovitab teil paigaldada kontrollkäigud pistikuga, mis võimaldab ummistuse korral hooldustööd hõlpsasti läbi viia.

Septikupaagi puhul: kui seade on välja lülitatud, on lihtsalt küsimus eelfiltri loputamisest puhta veega (see on septilise paagi väljalaskeava hari), et vältida kogunenud aine kõvastumist aja jooksul ja filtri ummistumist. Sõltuvalt seadmest, kui määrdeniplit on vaja, tuleb see enne iga sulgemist tühjendada. Need ettevaatusabinõud kehtivad kõikidele meie piirkonnas saadaolevatele süsteemidele pärast pikaajalist seiskamisperioodi.

BIOROCKI üksust see ei mõjuta, kuna sellesse punkti jõuavad ainult eeltöödeldud väljavoolud, mis on määrdevabad. Küsimus on lihtsalt visuaalse kontrolli teostamises igal aastal vastavalt meie kasutusjuhendile. Käivitamisel soovitame pärast 6 kuud kestnud tegevusetust lasta puhta vee jooksma, kuni vesi jookseb otse BIOROCK seadmesse; see võimaldab kontrollida õiget voolu läbi splitteri ja BIOROCK kandjat uuesti niisutada. BIOROCK filtris ei tohi kasutada mitte mingisuguseid lisaaineid.

Soovitame usaldada oma üksuse iga-aastase hoolduse tegemist professionaalile. Kui teie paigaldajal ei ole võimalik hoolduslepingut pakkuda, siis saame teid ühendada spetsialistiga.

Kas soovite meiega ühendust võtta?

Tere, minu nimi on Rocky, specialist BIOROCKi. Võtke meiega nüüd ühendust, et saada TASUTA projekti hindamine

Mis on teie asukoht?

Sinust

Teie kontaktandmed

Telefoni suunakood muudetakse automaatselt vastavalt valitud riigile

Millisest tootest olete huvitatud?

Kui valite teistsuguse, märkige see väljal "Kommentaarid"

Kuidas me saame teid aidata