321

KKK BIOROCK | KKK ELAMUTE REOVEEPUHASTI KOHTA

KAS ME VÕIME VALIDA MÕNE TEISE TOOTJA SEPTIKU PAAGID?

Meie vastus:

Vastuseks teie küsimusele seoses BIOROCKI üksuste kasutamise kohta mitte-BIOROCK (teise tootja) septilise paagiga võime kinnitada, et see on tehniliselt võimalik, kuid garantiiküsimuste osas tuleb see läbi vaadata.

Septilise paagi konfiguratsioon ei ole Ühendkuningriigile ainuomane. Saksamaa näiteks tunnustab ka BIOROCKI üksuse kokkupanemist teiste CE-märgistusega septiku paakidega.

Saksa õigusaktide kohaselt on vaheseina olemasolu septiku paagis kohustuslik ja me oleme selle muutnud standartseks, et optimeerida oma tootevalikut.

Võime kinnitada, et BIOROCKI üksuseid saab kasutada ükskõik millise septilise paagiga seni, kuni see CE märgisest kasu saab, on efektiivne, õige suurusega ja varustatud eelfiltriga.

Puhastuse efektiivsust see ei mõjuta, üksuse suhtes kehtivad garantiitingimused jäävad muutumatuks ning paigaldus - ja hooldusjuhised on samad. Arvesse tuleks võtta kõnealuse septikupaagi tootja erijuhiseid.

Kas soovite meiega ühendust võtta?

Tere, minu nimi on José Manuel Rodríguez , International Sales Director BIOROCKi. Võtke meiega nüüd ühendust, et saada TASUTA projekti hindamine

Mis on teie asukoht?

Sinust

Teie kontaktandmed

Telefoni suunakood muudetakse automaatselt vastavalt valitud riigile

Millisest tootest olete huvitatud?

Kui valite teistsuguse, märkige see väljal "Kommentaarid"

Kuidas me saame teid aidata