321

KKK BIOROCK | KKK ELAMUTE REOVEEPUHASTI KOHTA

KUI TIHTI TULEKS MEEDIAT MUUTA?

Meie vastus:

Puhastusüksuse mineraalidel põhinevate meedia asendussagedusega saab tutvuda kasutusjuhendis; nende keskmine eluiga on 10 aastat.

See kestus on soovituslik ja selle eesmärk on tõsta kasutajate teadlikkust oma BIOROCKi süsteemi vajalikust hooldusest.

Meil on üksused, mis on Põhja-Euroopas tegutsenud üle 20 aasta, ja töötavad endiselt väga hästi originaalkottidega. Sellest tulenevalt teame, et tõhusa monitooringuga võib kottide eluiga olla üle 10 aasta.

Mineraalidel põhinev kandja on inertne materjal, see ei halvene aja jooksul ja säilitab oma omadused, kui süsteemi hooldatakse regulaarselt.

Hooldussoovitustes soovitatakse iga-aastast kontrolli, et tagada süsteemi nõuetekohane toimimine. Kontrollimisprotokolli on kirjeldatud kasutusjuhendis.
Kontrollimenetlused on lihtsad, kuid soovitatakse, et ennetavat hooldust teostaks spetsialist, sest kokkupuude heitveega kujutab endast märkimisväärset bakterioloogilist ohtu ja primaarses mahutis tekkivad gaasid võivad olla tervisele ohtlikud.

Kas soovite meiega ühendust võtta?

Tere, minu nimi on José Manuel Rodríguez , International Sales Director BIOROCKi. Võtke meiega nüüd ühendust, et saada TASUTA projekti hindamine

Mis on teie asukoht?

Sinust

Teie kontaktandmed

Telefoni suunakood muudetakse automaatselt vastavalt valitud riigile

Millisest tootest olete huvitatud?

Kui valite teistsuguse, märkige see väljal "Kommentaarid"

Kuidas me saame teid aidata